KONST / Litografier / Färglitografi 9703324
*
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2015
kl 20:13:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 09:29:50
1
100 kr
13/7 20:07:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
5207 Färglitografi
Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Vinter i Waxho..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:44
*
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/7 09:29:50 | 1 | 100 kr |
13/7 20:07:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
5207 Färglitografi
Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Vinter i Waxho..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:44